Ładuje…

Serwis Złota Rączka w Warszawie

Nasza firma naprawia domy, składamy, wymieniamy wszystko, drobne naprawy w domu wewnątrz i na zewnątrz
Kontakt

Kontakt

Kontakt do złotej rączki w Warszawie, nasza firma ogarnie każdą możliwość, prowadzimy drobne naprawy oraz generalne remonty w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych serwisantów w Warszawie
+Serwis z Dojazdem

Zgłaszanie Awarii
+48 780 908 996 

Dodatkowo w ofercie naszej firmy posiadamy ponad 300 różnych usług oraz wykwalifikowanych serwisantów którzy naprawiają 7/24h, wymieniają, regenerują, serwisują sprzęt i świadczą dla was usługi budowlano remontowe, elektryki, hydrauliki, ślusarza, wymiany i naprawy bram i zamków tzw. złota rączka!

Jeżeli jest zajęte proszę dzwoń poniżej ↓

Doświadczenie: Lokalizacja Obsługiwana:Kontakt Bezpośredni
Elektryk & Mechanik, Auta Ciężarowe, Diagnostyka, Maszyny Rolnicze, Koparki, praktycznie większość sprzętów.Warszawa oraz: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Józefów 534 649 204
Ślusarz, Elektryk & Serwis Auta, Prace Budowlano remontowe, Maszyny i większość sprzętów.Warszawa oraz: Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nasielsk Legionowo, Łomianki, Marki570 933 114
Specjalizacja: Elektronik i Elektryk SamochodowyWarszawa Ursus, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, magdalenka Ochota, Lotnisko Chopina788 519 372
Elektryk Samochodowy i Sprzętów i Maszyn Fitness, Serwis Ślusarza, Złota Rączka, Naprawy z dojazdem. Cała Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga, Żoliborz, Bielany Żerań +70km poza Warszawę!733 988 223
Ślusarz, Wymiana Drzwi, Awaryjne Otwieranie Mieszkań i Domów Prace Budowlano Remontowe. Warszawa i okolice +30 km 508 333 589

Mobilny Serwis
+48 570 933 114 

Nowość: Ekspresowe Usługi zamawiasz usługę, nasz serwisant pracuje średnio 30min do 3h max! po serwisie płatność kartą, blikiem, sprawa załatwiona szybko i wygodnie i bez stresu, każdy nasz pracownik posiada terminal płatniczy ING.

Mobilny Mechanik Warszawa, Serwis z Dojazdem teraz Płatność Kartą, Blikiem, Telefonem lub Zegarkiem.

Kontakt, Posiadamy 10 mobilnych serwisantów w Warszawie, +Serwis z Dojazdem, nasza firma pomoże w naprawie i serwisie z dojazdem.

Złota Rączka z Warszawy świadczy usługi wykończeniowe i remontowe na terenie Warszawy i okolic od 2007 roku. Wyselekcjonowani specjaliści, którzy reprezentują najwyższy poziom wykonawczy, składają się na zespół.

Aby zapewnić inwestorowi kompleksową i profesjonalną obsługę, przygotowaliśmy ofertę cenową, która była czytelna. Wykonujemy prace związane z wnętrzami, takie jak instalacje, malarstwo, glazura, montaż i dekoracje. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, zapewniamy pełną obsługę logistyczną i prowadzimy dokumentację prac.

Warszawa Złota rączka Mechanika
Warszawa Złota rączka Mechanika

Zwracamy szczególną uwagę na estetyczny aspekt projektu, dlatego oferujemy beton architektoniczny, nowoczesne struktury, tynk marokański, okładziny z kamienia naturalnego i wyjątkowe meble drewniane. W rezultacie nasze prace mają charakter i klimat.

Podstawowe usługi

Wymiana baterii kuchennej lub łazienkowej

Wymiana funkcji hydraulicznej

Udrożnianie zamkniętego odpływu lub zlewu

WYMIANA ZAWORU NAPEŁNIAJĄCEGO LUB SPUSTOWEGO W WC Z ZABUDOWĄ Zakres usługi obejmuje demontaż istniejącego zaworu, złożenie i montaż nowego zaworu napełniającego lub spustowego, a także sprawdzenie poprawności działania i szczelności połączeń.

Cena wynosi 149 zł.

ZMIANA USZCZELNIENIA ŁAZIENKI/KUCHENNEJ

Wymiana systemu ogrzewania wody przepływowej

DOLNOPŁUKA (PLASTIK) WYMIANA

Podłączenie do prawa wolnego

Kontakt, Posiadamy 10 mobilnych serwisantów w Warszawie, +Serwis z Dojazdem, nasza firma pomoże w naprawie i serwisie z dojazdem.

Odpowiedzialność ogrodnika Każda z zakończonych usług obejmuje uprzątnięcie miejsca montażu i obejmuje wyniesienie opakowań w miejsce wskazane przez Klienta (w pobliżu miejsca montażu, ale nie dalej niż obok wejścia do domu lub właściwej klatki w bloku). Usługa uprzątnięcia miejsca montażu nie obejmuje wyniesienia i utylizacji przedmiotów, które zostały demontowane. Cena za usługę obejmuje materiały, takie jak uszczelniacze techniczne, takie jak silikon, kleje, taśma izolacyjna, wkręty, gwoździe itp. Klient będzie zobowiązany do uiszczenia opłaty ryczałtowej w wysokości 59 zł określonej w cenniku w przypadku, gdy zlecenie wykonania Usługi przez Mobilny Serwis nie będzie możliwe do wykonania ze względu na brak warunków do jej wykonania, przekroczony zakres prac wchodzących w skład Usługi lub brak zapewnionego produktu na wymianę. Kiedy zgłoszenie nie zostanie przesłane do Mobilnego Serwisu?
Wg Google Maps lokalizacja sklepu znajduje się w odległości powyżej 15 km od miejsca wykonania zadania.
Usługa nie jest dostępna w Mobilnym Serwisie.
W opisie każdej usługi zakres obowiązków wyraźnie przekracza ten. W takim przypadku możesz zamówić usługę wizyty konsultacyjnej, która jest określona w cenniku i kosztuje 59 zł. W trakcie tej wizyty nasz technik serwisowy zidentyfikuje przyczynę awarii, wyjaśni sposób jej usunięcia oraz doradzi, jakie produkty należy kupić na wymianę. Jeśli w trakcie tej wizyty będzie możliwe jej usunięcie, Technik Serwisowy przedstawi kosztorys prac i od razu dokona naprawy lub umówisz nowy termin. Niezależnie od negatywnej wstępnej weryfikacji kwalifikacji dla usług mobilnego serwisu, postaramy się rozwiązać problem klienta. Możemy skontaktować Klienta z firmą wykonawczą zajmującą się szerszym zakresem usług i remontów, jeśli potencjalny zakres prac wyraźnie przekracza zakres usług świadczonych przez Mobilny Serwis. Alternatywnie, możemy skontaktować Klienta z firmą wykonawczą, jeśli dojazd do miejsca wykonania zlecenia jest powyżej 15 km wg Google Maps od lokalizacji sklepu. Po konsultacji telefonicznej mobilny serwis może dostarczyć i zainstalować określony produkt. Rozliczasz wszystko bezpośrednio z Mobilnym Serwisem.

Kontakt, Posiadamy 10 mobilnych serwisantów w Warszawie, +Serwis z Dojazdem, nasza firma pomoże w naprawie i serwisie z dojazdem.

Według indywidualnych potrzeb inwestorów podchodzimy do każdego projektu z dbałością o detale.
– Nasz zespół składa się z kreatywnych specjalistów z wyobraźnią i wysokiej kulturze osobistej, którzy mają duże doświadczenie w realizacji wielu projektów. – Realizujemy powierzone nam zadania z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. – Zapewniamy ciągły przepływ informacji w trakcie wykonywania zadań.

Złota Rączka Serwisant z Dojazdem do Klienta, Ogarniemy mechanikę, remonty, składanie mebli, hydraulikę, elektrykę i diagnostykę sprzętu RTV i AGD, wymianę, serwis w Warszawie.
Złota Rączka Serwisant z Dojazdem do Klienta, Ogarniemy mechanikę, remonty, składanie mebli, hydraulikę, elektrykę i diagnostykę sprzętu RTV i AGD, wymianę, serwis w Warszawie.
Zadzwoń!